O stolarni Amstol

Stolarnia "Amstol" Marek Kozłowski działa na polskim i europejskim rynku od 2000 roku, kontynuując tradycje rodzinne. Przewodnie motto naszej stolarni to "Schody, drzwi, i meble na miarę oczekiwań każdego klienta".
W naszej działalności staramy się spełnić życzenia najbardziej wymagających klientów.

Zakład stolarski produkuje głównie:

  • schody drewniane wszelkiego typu,
  • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,
  • inne produkty stolarskie, na zamówienie wg własnych wzorów lub projektów klientów.

Z naszych usług mogą korzystać firmy budowlane, biura projektowe, architekci, osoby prywatne dla których wykonujemy wg projektu schody i drzwi drewniane w technologii CNC do samodzielnego montażu.
Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników gwarantują wysoką jakość produktów i usług, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych dostosowanych do oczekiwań klienta i jego możliwości finansowych.

AmstolStolarnia łączy stolarstwo tradycyjne ze stolarstwem nowoczesnym. Wszystkie prace wykonujemy na precyzyjnych nowoczesnych maszynach, a niepowtarzalne detale wykonywane są ręcznie.
W 2016 roku zmodernizowaliśmy stolarnie i dobudowaliśmy zupełnie nową (300 m2) halę. Podczas rozbudowy powstała nowoczesna lakiernia, wymieniliśmy park maszynowy i transportowy na nowy. Dzięki tej inwestycji jakość naszych produktów bardzo wzrosła i dzięki temu udało się pozyskać nowych zadowolonych klientów. Obecnie nasz zakład ma powierzchnie ponad 600 m2.

Cieszy nas, gdy naszym klientom podobają się także te cechy naszych produktów, których nie da się opisać w prosty sposób, tj. estetyka, wykończenie i dbałość o szczegóły nadające naszym wyrobom etykietę produktów markowych. Wszystkie nasze produkty wykonujemy indywidualnie pod wymiar, według życzeń klientów lub na podstawie projektów, katalogów i zdjęć wskazanych przez klienta. Z uwagi na przeszło 22-letnie doświadczenie w branży drzewnej służymy pomocą w doradztwie jak również dokonujemy pomiaru i montażu naszych schodów, drzwi, mebli i innych produktów wykonanych przez nas.

W roku 2021 zakupiliśmy CNC 5-cio osiowe o polu roboczym 650 x 130x50 cm z oprogramowaniem do schodów Compass itp., zaczęliśmy świadczy usługi projektowania i wycinania schodów i innych produktów drewnianych.
Stolarnia realizuje zamówienia, które wykonywane są pod wymiar (wg. projektu naszego lub klienta). Wszystkie dokładnie wykonane elementy schodów można samodzielnie złożyć i zamontować. Wycięcie schodów może odbyć się w oparciu o dokumentacje klienta (w programie Compass) lub opracowaną przez naszych projektantów. Na elementach schodów wykonujemy czopy, wpusty, wiercenia jak również na krawędziach bocznych.
Obrabiamy schody z każdego gatunku drewna (sosna, buk, jesion, dąb i gatunki egzotyczne). Możemy również wykonać schody lub elementy schodów sami (stopnie, policzki, słupy, podstopnie, tralki itp.) do samodzielnego montażu z dostawą lub do odbioru samodzielnego.
Schody projektowane przez nas w profesjonalnym programie "Compass" są w każdym szczególe przemyślane i odpowiednio zaprojektowane tak aby zadowolić każdego klienta.

AmstolNaszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz wszelkiego rodzaju doradztwo w wykonywanych usługach.
Nasza praca jest naszą pasją, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło nabyć niezbędną wiedzę, która się dzielimy.

Atutem stolarni Amstol jest rzetelność, terminowość, dokładność i dbałość o wszystkie detale.© 2007- 2022 Amstol Marek Kozłowski created by Sulech 3545588 (15)