O stolarni Amstol

Stolarnia pod nazwą "Amstol" Marek Kozłowski działa na polskim i europejskim rynku od 2000 roku, kontynuując tradycje rodzinne. Przewodnie motto naszej stolarni to "Schody, drzwi, okna i meble na miarę oczekiwań każdego klienta". W naszej działalności staramy się spełnić życzenia najbardziej wymagających klientów.

Stolarnia łączy stolarstwo tradycyjne ze stolarstwem nowoczesnym. Wszystkie prace wykonujemy na precyzyjnych nowoczesnych maszynach, a niepowtarzalne detale wykonywane są ręcznie. W 2011 roku zmodernizowaliśmy stolarnie i dobudowaliśmy zupełnie nową (300 m2) halę.
Podczas rozbudowy powstała również nowoczesna lakiernia. Wymieniliśmy park maszynowy i transportowy na nowy. Dzięki tej inwestycji jakość naszych produktów bardzo wzrosła i dzięki temu udało się pozyskać nowych zadowolonych klientów. Efektem tego jest fakt, że w 2016 roku przebudowaliśmy i rozbudowaliśmy ostatnią starą (320 m2) halę. Obecnie nasz zakład ma powierzchnie ponad 600 m2.

AmstolNowy park maszynowy w połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników gwarantują wysoką jakość produktów i usług, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych dostosowanych do oczekiwań klienta i jego możliwości finansowych.

Cieszy nas, gdy naszym klientom podobają się także te cechy produktów, których nie da się opisać w prosty sposób, tj. estetyka, wykończenie i dbałość o szczegóły nadające naszym wyrobom etykietę produktów markowych. Wszystkie nasze produkty wykonujemy indywidualnie pod wymiar, według życzeń klientów lub na podstawie projektów, katalogów i zdjęć wskazanych przez klienta. Z uwagi na przeszło 20-letnie doświadczenie w branży drzewnej służymy pomocą w doradztwie jak również dokonujemy pomiaru i montażu naszych schodów, drzwi, mebli i innych produktów wykonanych przez nas.

AmstolNaszą firmę charakteryzuje terminowość, rzetelność, dokładność i dbałość o wszystkie detale.

Stolarnia Amstol Marek Kozłowski produkuje głównie:

  • schody wszelkiego typu ,
  • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,
  • meble, biblioteki, obudowy ścian i grzejników,
  • inne produkty stolarskie, na zamówienie wg własnych wzorów lub projektów klientów.


© 2007- 2021 Amstol Marek Kozłowski created by Sulech 818093 (12)