O stolarni Amstol

Stolarnia "Amstol" Marek Kozłowski działa na polskim i europejskim rynku od 2000 roku, kontynuując tradycje rodzinne. Przewodnie motto naszej stolarni to "Schody, drzwi, okna i meble na miarę oczekiwań każdego klienta". W naszej działalności staramy się spełnić życzenia najbardziej wymagających klientów.

Zakład stolarski produkuje głównie:

  • schody drewniane wszelkiego typu,
  • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,
  • inne produkty stolarskie, na zamówienie wg własnych wzorów lub projektów klientów.

AmstolZ naszych usług mogą korzystać firmy budowlane dla których wykonujemy wg projektu schody i drzwi drewniane w technologii CNC do samodzielnego montażu.

Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników gwarantują wysoką jakość produktów i usług, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych dostosowanych do oczekiwań klienta i jego możliwości finansowych.

Stolarnia łączy stolarstwo tradycyjne ze stolarstwem nowoczesnym. Wszystkie prace wykonujemy na precyzyjnych nowoczesnych maszynach, a niepowtarzalne detale wykonywane są ręcznie. W 2011 roku zmodernizowaliśmy stolarnie i dobudowaliśmy zupełnie nową (300 m2) halę.

Podczas rozbudowy powstała nowoczesna lakiernia, wymieniliśmy park maszynowy (CNC) i transportowy na nowy. AmstolDzięki tej inwestycji jakość naszych produktów bardzo wzrosła i dzięki temu udało się pozyskać nowych zadowolonych klientów. Obecnie nasz zakład ma powierzchnie ponad 600 m2.

Cieszy nas, gdy naszym klientom podobają się także te cechy naszych produktów, których nie da się opisać w prosty sposób, tj. estetyka, wykończenie i dbałość o szczegóły nadające naszym wyrobom etykietę produktów markowych. Wszystkie nasze produkty wykonujemy indywidualnie pod wymiar, według życzeń klientów lub na podstawie projektów, katalogów i zdjęć wskazanych przez klienta. Z uwagi na przeszło 20-letnie doświadczenie w branży drzewnej służymy pomocą w doradztwie jak również dokonujemy pomiaru i montażu naszych schodów, drzwi, mebli i innych produktów wykonanych przez nas.

Stolarnia Amstol to terminowość, rzetelność, dokładność i dbałość o wszystkie detale.© 2007- 2022 Amstol Marek Kozłowski created by Sulech 3405234 (24)