Schody drewniane dywanowe

Schody dywanowe nie posiadają wang -belek policzkowych przenoszących obciążenia, do których w innych schodach montowane są stopnie. Schody dywanowe składają się jedynie ze stopni, podstopni i ewentualnej balustrady które tworzą bryłę, która stwarza wrażenie dywanu okrywającego stopnie schodów. Ponieważ elementy te muszą wziąć na siebie rolę konstrukcyjną, dlatego są stosunkowo masywne, by schody uzyskały odpowiednią sztywność.

Schody dywanowe dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji i technologii oraz wiedzy i umiejętności naszych pracowników zdają się być zbudowane z jednego spójnego materiału, a każdy stopień staje się integralną częścią całości.

Schody dywanowe są idealnym rozwiązaniem dla ludzi lubiących niespotykane rozwiązania konstrukcyjne, prostotę formy i precyzję i wysoką jakość wykończenia. Schody dywanowe najlepiej prezentują się we wnętrzach o nowoczesnej formie i wystroju. Schody dywanowe świetnie prezentują się w otoczeniu eleganckiej balustrady ze szkła lub stali nierdzewnej.© 2007- 2022 Amstol Marek Kozłowski created by Sulech 3545564 (6)