Drzwi zewnętrzne nowoczesne gładkie z drewna (Rolingowe)

Drzwi Rolingowe (gładkie) zewnętrzne z drewna produkowane przez stolarnie Amstol są estetyczne i trwałe. Drzwi mają grubość 68mm lub 78mm, zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Drzwi Rolingowe wykonane są z drewna dębowego i w przeciwieństwie do ramowo-płycinowych są zupełnie gładkie (jedna gładka powierzchnia) z możliwością umieszczenia szyby. Drzwi malowane są farbami wodnymi sikkens, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu nawet po wielu latach wyglądają jak nowe.

Do drzwi Rolingowych wytwotrzonych przez stolarnię Amstol montujemy zawiasy simonswerk Baka Protect ,blokady antywyważeniowe KVF i trzy lub pięcio ryglowe antywłamaniowe zamki Roto lub KVF które zabezpieczają bardzo skutecznie przed niepożądanymi "gośćmi".

Nasze drzwi to bogata kolekcja wzorów własnych, oprócz ww. składników posiadają również inne ważne i potrzebne elementy, które sprawiają, że są bardzo nowoczesne i niezawodne.

Nasze drzwi:

  • impregnowane są środkami ekologicznymi,
  • malowane są farbami akrylowymi i lazurami renomowanych firm,
  • to bogata kolekcja wzorów własnych,
  • wykonywane są również wg wzornictwa i życzeń klientów,
  • oprawiamy w szyby płaskie, wypukłe, przezroczyste lub piaskowane ze wzorem ornamentowym, witrażowym malowanym ręcznie z użyciem bezpiecznego szkła,
  • wykonane są z wielką starannością.

Drzwi zewnętrzne nowoczesne gładkie z drewna (Rolingowe)© 2007- 2022 Amstol Marek Kozłowski created by Sulech 3545545 (8)