5-osiowe centrum obróbcze CNC profit H500
5-osiowe centrum obróbcze CNC profit H500

Format4 CNC 5-osiowe elektrowrzeciono do drewna profit H500 - nieskrępowana kreatywność - jedna obrabiarka i 4-stronna obróbka drzwi i okien.

Zakład stolarski AMSTOL stawia na nowe technologie umożliwiające obróbkę materiałów dostosowując wyroby do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasza najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC oparta na wykorzystaniu Format4 wraz z profit H500 gwarantuje nieograniczoną kreatywność.

Indywidualnie dobrane narzędzia, automatyczna produkcja z użyciem Format4 i CNC z 5-osiowym elektrowrzecionem do drewna profit H500 umożliwia rozsądne wiązanie jakości produkowanych wyrobów z ich ceną.

Profit H500 dysponuje nieograniczonymi możliwościami obróbki i realizuje najkrótsze cykle produkcyjne. W pełni automatyczna konsola „s-motion” umożliwia kompleksową, kompletną obróbkę elementów okien i ościeżnic w możliwie najkrótszym czasie i z zachowaniem najwyższej jakości

FORMAT4 - bezkompromisowa kompetencja dla najwyższych wymagań.

Park maszynowy stolarni Amstol w połączeniu z umiejętnościami pracowników gwarantuje wysoką jakość produktów i usług, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych dostosowanych do oczekiwań klienta i jego możliwości finansowych.© 2007- 2021 Amstol Marek Kozłowski created by Sulech 818092 (11)